Resmi büyütmek için tıklayınız.

İnfeksiyon Dünyası Çalıştayı Katılımcı Duygu ve Düşünceleri-5

FORMAT FARK YARATTI...

Çok sevgili arkadaşımız Mustafa Aydın Çevik anısına düzenlenmiş, oldukça sıradışı bir formatta, emek yoğun ve özenle hazırlanmış olan bu çalıştayda katkısı olan herkese teşekkürler...

.....

İnfeksiyon Dünyası Çalıştayı'nı düzenleyen ve değişik formatta sunumların ortaya konmasına katkıda bulunan herkese teşekkür ederim.
Klasik dışı bir kongre havasında ve birçok farklı branş ve bölümleri bir araya getirmesi ile güzel, renkli, heyecanlı bir çalıştay oluşturulmuş. Emeği geçen herkese teşekkürler.

.....

Merhabalar, çalıştay gerçekten birçok sorunun serbest kürsüden dile getirildiği ve tartışılarak çözüm yollarının üretildiği yoğun ama bir o kadar da yararlı, yol gösteren güncellenmiş, rehberleri ele alan ve lokal koşullarımızla kıyaslayan, mevcut SUT uygulamalarındaki uyumsuzlukları da tartışmaya açan çok ama çok samimi ve gerçekçiydi. EMEĞİ GEÇEN HERKESE TEŞEKKÜRLER.

.....

Değerli Hocamız Mustafa Aydın Çevik'i saygı ve rahmetle anıyor, adına düzenlenen ve pek çok konuyu gözden geçirme, eksiklerimizi tamamlama fırsatı bulduğumuz İnfeksiyon Dünyası Çalıştayında emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum...

.....

Rahmetli Mustafa arkadaşımız adına düzenlenen bu toplantıdan çok yararlandım. Sorunların aktif olarak tartışılması ve ortaya konması diğer kongrelere göre fark yarattı.
Emeği geçenlere teşekkür ederim.

.....

Saygıdeğer Hocalarım ve Düzenleme Kurulu ve Emeği geçenler,
Son derece güzel, yararlı, değişik formatta ve değişik branşların katıldığı bir çalıştay oldu. Çok yararlandım, emeği geçenlere çok teşekkür ediyorum.

.....

Sevgili İnfeksiyon Dünyası Emekçileri,
Sevgili Mustafa emanetini-emeğini kimlere bırakacağını da tüm meslek yaşamındaki gibi çok iyi seçmiş. Ellerinize, emeğinize sağlık.
Güncel, gerçek sorunları içeren dinleyicileri içine alan, program ve sunumlarınız için sizleri kutluyorum.
Mustafa'ya Rahmetler Diliyorum.
Sevgiler

.....

Saygıdeğer Mustafa Aydın Çevik'in anısına düzenlenen bu güzel çalıştayda bulunmaktan çok mutluyum.
Konuşmacılarımızı yer yer sinerjik etkileşimde, yer yer antagonistik etkileşimde gördük. Bazen işbirliği halinde, bazen yarışlar halinde, bazen de görselliklerle birbirinden verimli oturumları nefes almadan izledik.
İnfeksiyon Dünyası Çalıştayı Düzenleme Kurulu'na çok teşekkür ediyor, ellerinize sağlık diyorum.
Ayrıca hastane enfeksiyonları ile ilgilenmeye başladığım ilk yıllarda sayın M.Aydın Çevik'in desteğini almış olmak ve onu tanımış olmaktan gurur duyuyorum.

.....

Çalıştayın farklı tasarımı sayesinde, periferce çalıştaya iletilen soru ve sorunların irdelenerek bunlara uzmanlarca sunum şeklinde aydınlatıcı cevap verilmesi çok yerinde ve faydalı oldu. Bu vesile ile İnfeksiyon Dünyası Çalıştayına katılım bursu sağladığınızdan dolayı organizasyon komitesine teşekkür ederim. Sevgi ve saygılarımla.

.....

Bu formattan çok yararlandım. Gelecekte de devam edeceğinden hiç kuşkum yok. Emeği geçen herkese çok teşekkürler.
"İlim, bilim, film, şarkı, şiir, halay…" daha ne olsun. Herkese çok teşekkürler.
Özlediğimiz infeksiyon dünyası budur.
Erken yitirdiğimiz Değerli Hocamız, Abimiz nurlar içinde olsun...

.....

Ben bu formatı çok beğendim. Çok kolay öğreten bir yöntem diye düşünüyorum.
Emeği geçen arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Elinize sağlık.
İbrahim kardeşime ayrıca teşekkür ve takdirler. Saygılar, hürmetler.

.....

Sayın İnfeksiyon Dünyası Yönetim Kurulu'na
Öncelikle böyle bir organizasyonda ben de olduğum için memnuniyetimi belirtmek isterim.
Türkiye'nin farklı bölgelerinden farklı hekimlerin görüşünü paylaşmak sosyokültürel ve eğitim anlamında ciddi katkıda bulunduğunu düşünüyor ve organizasyonun devamını diliyorum.

.....

Dolu ve doyurucu geçen oturumlar. Teşekkürler